Szepietowo
A A A

XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY PN. „PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO”

Na konkurs wpłynęło 436 prac z 30 instytucji oświaty i kultury naszego powiatu. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w 4 kategoriach wiekowych przyznając I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.

 W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne nagrody otrzymali:

I miejsce – Szymon Kaczyński - Przedszkole Miejskie Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

II miejsce – Kamila Reczko - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsce – Ewa Gąsowska - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie

 Wyróżnienia: Alicja Stańczuk - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie,

Paweł Wojno – Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie,

Jan Wojno - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie,

Oliwia Puławska - Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem,

Łucja Jarząbek - Przedszkole Miejskie Nr 1 „Świat Malucha” w Wysokiem Mazowieckiem,

Kalina Sienicka – Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie

 

W kategorii klasy I-III szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsce – Julian Sienicki - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie

II miejsce – Maria Kudzinowska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsce – Tomasz Ertman – Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

 Wyróżnienia: Mateusz Kadłubowski – Szkoła Podstawowa Nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem,

Paulina Krajewska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej,

Marcin Perkowski - Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach,

Magdalena Zubczyńska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie,

Jan Choromański - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie,

Julia Wróblewska – Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej

 

W kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsce – Paweł Zakrzewski – Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu

II miejsce – Emilia Busma - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsce – Sandra Kruk – Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu

 Wyróżnienia: Paulina Kordulska – Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie,

Mateusz Kudzinowski - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie,

Wiktoria Orłowska – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej,

Maja Czarnecka - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu,

Feliks Popławski - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem,

Gabriela Brzozowska – Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej

 

W kategorii klasa VII szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły średnie nagrody otrzymali:

I miejsce – Krystyna Załuska - Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie

II miejsce – Gabriela Wysocka – Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Ciechanowcu

III miejsce - Agata Busma – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem

 Wyróżnienia: Dominika Ołdakowska – Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica w Wysokiem Mazowieckiem,

Aneta Rząca – Szkoła Podstawowa w Jabłoni Kościelnej,

Paulina Plewko – Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem,

Karolina Sokołowska – Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem,

Aleksandra Dołęgowska - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Policealnych w Wysokiem Mazowieckiem,

Gabriela Krasowska – Szkoła Podstawowa im. ks. Rocha Modzelewskiego w Nowych Piekutach

 

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: zastępca Burmistrza Szepietowa Michał Gąsowski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie Tomasz Paduch.

 Uczestnicy imprezy mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej i skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie składa podziękowania za otrzymane fundusze na organizację konkursu Starostwu Powiatowemu w Wysokiem Mazowieckiem.

powrót
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie
sbr-bank
Koło Wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta 1951 Szepietowo