Szepietowo
A A A

XIV POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY "PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO"

W dniu 26 listopada 2015 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom XIV Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”. 

Na konkurs wpłynęło 501 prac z 28 instytucji oświaty i kultury naszego powiatu. Komisja konkursowa dokonała oceny prac w 4 kategoriach wiekowych przyznając I, II, III miejsce oraz wyróżnienia.

 

 

W kategorii przedszkola i oddziały przedszkolne nagrody otrzymali:

I miejsce – Julia Łupińska - Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach

II miejsce – Szymon Kaczyński -Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem

III miejsce – Nina Pawłowska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

Wyróżnienia: Karolina Godlewska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Julia Perkowska   - Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach, Szymon Krystosiak - Szkoła Podstawowa w Wojnach Krupach, Anna Ryszewska - Gminne Przedszkole w Czyżewie, Magdalena Olędzka - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Marek Załuska - Niepubliczne Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Szepietowie.

 

W kategorii klasy I-III szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsceEmilia Busma - Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Kościelnej

II miejsceAmelia Porzezińska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki  w Wysokiem Mazowieckiem

III miejsceFeliks Popławski - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem

Wyróżnienia: Aneta Godlewska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Tobiasz Kowalewski  - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Wysokiem Mazowieckiem, Amelia Ślepowrońska - Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie, Alicja Pawłowska           - Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie, Julia Zaręba - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Szymon Wiśniewski - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Dominika Dmochowska - Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

 

W kategorii klasy IV-VI szkoły podstawowe nagrody otrzymali:

I miejsceJulia Tomczyk - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

II miejsceJoanna Czartoszewska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

III miejsceAnna Moczydłowska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie

Wyróżnienia: Dominika Mościcka - Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej, Anastazja Wnorowska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Katarzyna Załuska - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Jan Łapiński - Zespół Szkół w Kobylinie Borzymach, Mateusz Kudzinowski - Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie, Aleksandra Konarzewska – Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie, Karolina Kulesza - Szkoła Podstawowa w Stypułkach Święchach.

 

W kategorii gimnazja i szkoły średnie nagrody otrzymali:

I miejsceWiktoria Roszkowska - Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Wysokiem Mazowieckiem

II miejsceWiktoria Pupik – Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Czyżewie

III miejsceOliwia Kozłowska - Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Wysokiem Mazowieckiem

Wyróżnienia: Tomasz Łaszczuk - Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie, Edyta Stypułkowska - Zespół Szkół w Kobylinie Borzymach, Agata Busma - Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem, Paulina Rozwadowska - Publiczne Gimnazjum im. Adama Mickiewicza w Szepietowie.

  

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: pani Renata Sosnowska – przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury, Kultury Fizycznej, Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego Rady Miejskiej w Szepietowie,  pan Tadeusz Zawistowski z Nadleśnictwa Rudka i pan Tomasz Paduch  – Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie.

Uczestnicy imprezy mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej i skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Gminny Ośrodek Kultury w Szepietowie składa podziękowania za otrzymane fundusze na organizację konkursu Starostwu Powiatowemu w Wysokiem Mazowieckiem, Nadleśnictwu Rudka oraz Spółdzielczemu Bankowi Rozwoju w Szepietowie za nagrody rzeczowe.

powrót
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie
sbr-bank
Koło Wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta 1951 Szepietowo