Szepietowo
A A A

XI WYSOKOMAZOWIECKI PIKNIK SENIORÓW I REGIONALNE PREZENTACJE DOROBKU ARTYSTYCZNEGO SENIORÓW

 

Na spotkanie przybyły wszystkie kluby seniora działające przy ośrodkach kultury naszego powiatu tj.: Klub Seniora „Chwilowo Młodzi” w Ciechanowcu, Klub Seniora „Złoty Wiek” w Czyżewie, Klub Seniora w Klukowie, Klub Seniora w Kuczynie, Klub Seniora „Złoty Wiek” w Szepietowie, Klub Seniora „Pogodna Jesień” w Wysokiem Mazowieckiem, Klub Seniora „Młodzi Duchem” w Kuleszach Kościelnych, Klub Seniora przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Sokołach,  Chór „Swojskie Melodie” Gminnego Ośrodka Kultury w Nowych Piekutach, Stowarzyszenie „Uniwersytet Trzeciego Wieku” w Ciechanowcu oraz Chór Akademicki Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Zambrowie wraz z zespołem muzycznym „Retro”.

Naszych Seniorów odwiedzili zaproszeni goście, a wśród nich m.in.: Przewodniczący Rady Miejskiej w Szepietowie Grzegorz Żochowski, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szepietowie Marian Kruszewski i Przewodniczący Komisji Społecznej Rady Miejskiej w Szepietowie Grzegorz Powojski.

Ogółem w imprezie powiatowej uczestniczyło około 260 osób.

Podczas spotkania odbyły się występy artystyczne seniorów, wspólne biesiadowanie i zabawa taneczna. Do wspólnego śpiewania zachęciła wszystkich muzyka płynąca z akordeonów i saksofonów. Popłynęły dźwięki piosenek z dawnych lat: biesiadnych, harcerskich, turystycznych, żołnierskich. Występom towarzyszyła wystawa rękodzieła autorstwa członków Klubów Seniora i artystów Stowarzyszenia Artszep oraz degustacja potraw z naszego regionu.

Wspólna zabawa taneczna z zespołem muzycznym "Przemyk" trwała do późnych godzin wieczornych.

powrót
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie
sbr-bank
Koło Wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta 1951 Szepietowo