Szepietowo
A A A

Apel o ograniczenie wizyt w Urzędzie

        W związku z rosnącą liczbą zachorowań, spowodowanych Koronawirusem SARS-COV-2, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo petentów Urzędu Miejskiego w Szepietowie, jak również pracowników, zwracamy się z apelem o ograniczenie wizyt w Urzędzie do niezbędnego minimum.

 

        Uprzejmie prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną poprzez platformę http://www.obywatel.gov.pl oraz platformę ePUAP, a wszelkie pytania kierować na adres poczty elektronicznej lub telefonicznie.

 

Dane kontaktowe:

 

        Od dnia 12 marca 2020 r. została wstrzymana praca placówek oświatowych na terenie gminy, a zajęcia w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie zostały odwołane - Rozporządzenie Porządkowe Nr 1/2020 Wojewody Podlaskiego.

 

        Zachęcamy do bieżącego śledzenia stron internetowych Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego, na których publikowane są aktualne komunikaty wraz z zaleceniami oraz stosowanie się do tych wytycznych.

 

Kontakt:

  • Całodobowa i bezpłatna infolinia NFZ, tel. 800 190 590
  • Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Białymstoku, ul. Legionowa 8, 15-099 Białystok, tel. 606 353 615
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Wysokiem Mazowieckiem, ul. 1 Maja 9, 18-200 Wysokie Mazowieckie, tel. 694 828 110

 

Więcej informacji na stronie - https://www.gov.pl/web/koronawirus

 

 

powrót
Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Matki Miłosierdzia w Szepietowie
sbr-bank
Koło Wędkarskie w Szepietowie
LGD Brama na Podlasie
ODR Szepietowo
Młodzieżowa Orkiestra Dęta Szepietowo
Wrota Podlasia
Sparta 1951 Szepietowo